Zimowa Konferencja Nefrologiczna 2026 – dołącz do nas w Warszawie
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy lekarzy nefrologów oraz specjalistów chorób wewnętrznych do udziału w Zimowej Konferencji „Farmakoterapia w chorobach nerek”, która odbędzie się w dniach 13–14 lutego 2026 roku w Warszawie.
Wydarzenie poświęcone będzie najnowszym osiągnięciom i wyzwaniom w zakresie farmakoterapii, immunosupresji oraz nefroprotekcji. W programie konferencji przewidziano między innymi tematy dotyczące:
-
układu renina–angiotensyna–aldosteron (RAA),
-
leczenia nefropatii IgA,
-
terapii immunosupresyjnej po przeszczepieniu nerki,
-
leczenia niedokrwistości i zaburzeń gospodarki mineralnej u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek (PChN).
Przewodniczący Komitetu Naukowego:
prof. dr hab. n. med. Marcin Adamczak
Miejsce: Warszawa (formuła stacjonarna)
Liczba uczestników: 250 osób
Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia dostępne są na stronie: